Vrijwilligersavond KV Westergo
- Home
- Vrijwilligersavond KV Westergo

Zoals bij een heleboel verenigingen zijn er ook bij KV Westergo vele vrijwilligers wekelijks in commissies actief voor de club.
Elke zaterdag staan er trainers en coaches langs de lijn, zorgt de kantinecommissie voor de barbezetting en fluiten de scheidsrechters hun wedstrijdjes. Activiteiten worden bedacht en uitgevoerd, sponsoren worden gevonden, de kleding wordt verzorgd en oefenwedstrijden worden geregeld. Iedere week worden er nieuwsberichtjes geschreven, er worden korfbalclinics gegeven op scholen en er worden klussen gedaan in de accommodatie. Dit lijstje is verre van compleet en het bijzonder is: dit gebeurt allemaal door vrijwilligers!
Het bestuur van Westergo realiseert zich dat ze goud in handen heeft met zoveel actief betrokken leden en ouders en organiseerde op 4 oktober een vrijwilligersdiner om de vrijwilligers te bedanken. Het bestuur had de korfbalkantine omgetoverd tot sterrenrestaurant en de vrijwilligers konden aanschuiven bij een heus 5-gangen-diner. Korfbalouder en kok Bert Hagewoud had de heerlijke gangen bereid en dames van de B’s en de A’s zorgden voor de bediening. De wisselende tafelschikking zorgde voor geanimeerde gesprekken en nadere kennismakingen tussen de vrijwilligers. Al met al een zeer geslaagde avond met een groot deel van onze geweldige vrijwilligers!
Hoofdsponsor:
LAATSTE NIEUWS
20 Westergo’ers fietsen Elfstedentocht op tandems
13 juni 2025
Wedstrijdverslagen 31 mei
2 juni 2025
Nieuw scorebord voor KV Westergo dankzij Defion
29 mei 2025
Westergo 2 kampioen voorjaarscompetitie
26 mei 2025
Zonnige strijd in Wijckel eindigt in winst voor thuisploeg
12 mei 2025
