Programma

22-11-2021 T/M 28-11-2021

  • 04-12
    WESTERGO 1 - It Fean/Boelenslaan 1
    19:15 uur
  • 04-12
    WESTERGO 2 - Oerterp/VKC 2
    18:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO 3 - WIK '34 2
    20:25 uur
  • 04-12
    Wordt Kwiek A2 - WESTERGO A1
    11:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO B1 - De Waterpoort B1
    17:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO C1 - Mid-Fryslan/Jansma Burdaard C2
    16:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO D1 - De Waterpoort D2
    15:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO D2 - Joure D1
    14:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO E1 - De Waterpoort E3
    13:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO E2 - Lemmer E1
    12:00 uur
  • 04-12
    WESTERGO F1 - Spannum F1
    12:00 uur

29-11-2021 T/M 05-12-2021

  • 11-12
    WESTERGO 1 - Emmeloord 1
    19:00 uur
  • 11-12
    WESTERGO 2 - Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 6
    17:45 uur
  • 11-12
    WESTERGO A1 - Wordt Kwiek A2
    16:30 uur
  • 11-12
    WESTERGO B1 - Wordt Kwiek B2
    15:30 uur
  • 11-12
    WESTERGO C1 - Kinea C1
    14:30 uur
  • 11-12
    WESTERGO D1 - WWMD D1
    13:30 uur
  • 11-12
    WESTERGO D2 - Lintjo D1
    12:30 uur
  • 11-12
    WESTERGO E1 - Spannum E1
    11:30 uur
  • 11-12
    WESTERGO E2 - SCO/Motip Dupli E4
    10:30 uur

06-12-2021 T/M 12-12-2021

  • 18-12
    Joure 1 - WESTERGO 1
    18:10 uur
  • 18-12
    Joure 4 - WESTERGO 3
    20:30 uur
  • 18-12
    De Hoeve/Forward A2 - WESTERGO A1
    12:15 uur
  • 18-12
    Harich D2 - WESTERGO D1
    10:25 uur
  • 18-12
    Wez Warber en Fluch/Leeuwarden D1 - WESTERGO D2
    13:00 uur
  • 18-12
    WWC E2 - WESTERGO E1
    13:15 uur
  • 18-12
    Lintjo E3 - WESTERGO E2
    10:00 uur
  • 18-12
    Vlug & Vaardig (G) F1 - WESTERGO F1
    10:00 uur

03-01-2022 T/M 09-01-2022

  • 15-01
    WESTERGO 1 - Lintjo 1
    18:00 uur
  • 15-01
    WESTERGO 2 - De Pein 2
    16:45 uur
  • 15-01
    WESTERGO 3 - DTG 3
    19:15 uur
  • 15-01
    WESTERGO A1 - Deinum A1
    15:30 uur
  • 15-01
    WESTERGO C1 - SCO/Motip Dupli C2
    14:30 uur
  • 15-01
    WESTERGO D1 - WWC D1
    13:30 uur
  • 15-01
    WESTERGO D2 - LDODK/Rinsma Modeplein D2
    12:30 uur
  • 15-01
    WESTERGO E2 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E2
    11:30 uur

10-01-2022 T/M 16-01-2022

  • 22-01
    WWC 1 - WESTERGO 1
    12:35 uur
  • 22-01
    DTL 2 - WESTERGO 2
    18:30 uur
  • 22-01
    Noveas 2 - WESTERGO 3
    13:00 uur
  • 22-01
    LDODK/Rinsma Modeplein A4 - WESTERGO A1
    13:00 uur
  • 22-01
    WESTERGO B1 - Leonidas/SCO B3
    14:00 uur
  • 22-01
    WESTERGO C1 - Lintjo C1
    13:00 uur
  • 22-01
    WESTERGO D1 - Mid-Fryslan/Jansma Burdaard D2
    12:00 uur
  • 22-01
    WESTERGO D2 - Drachten/Van der Wiel D2
    11:00 uur
  • 22-01
    WESTERGO E2 - Harich E2
    10:00 uur
  • 22-01
    WESTERGO F1 - Wez Warber en Fluch/Leeuwarden F1
    10:00 uur

17-01-2022 T/M 23-01-2022

  • 29-01
    WESTERGO 1 - Pallas '08 1
    19:50 uur
  • 29-01
    WESTERGO 2 - Heerenveen 4
    18:40 uur
  • 29-01
    WESTERGO 3 - Udiros/SCO 5
    21:00 uur
  • 29-01
    WESTERGO A1 - Joure A1
    17:30 uur
  • 29-01
    Drachten/Van der Wiel B3 - WESTERGO B1
    14:00 uur
  • 29-01
    SIOS/Jumbo Wolvega C2 - WESTERGO C1
    13:30 uur
  • 29-01
    Harich D1 - WESTERGO D2
    10:50 uur
  • 29-01
    Mid-Fryslan/Jansma Burdaard E5 - WESTERGO E1
    11:10 uur
  • 29-01
    SIOS/Jumbo Wolvega E2 - WESTERGO E2
    10:30 uur
  • 29-01
    Mid-Fryslan/Jansma Burdaard F1 - WESTERGO F1
    11:10 uur

24-01-2022 T/M 30-01-2022

  • 05-02
    WESTERGO 1 - Spannum 1
    18:00 uur
  • 05-02
    WESTERGO 2 - CSL 5
    16:45 uur
  • 05-02
    WESTERGO 3 - Harich 4
    19:15 uur
  • 05-02
    WESTERGO A1 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A2
    15:30 uur
  • 05-02
    WESTERGO C1 - LDODK/Rinsma Modeplein C2
    14:30 uur
  • 05-02
    WESTERGO D1 - SCO/Motip Dupli D2
    13:30 uur
  • 05-02
    WESTERGO E1 - SCO/Motip Dupli E3
    12:30 uur
  • 05-02
    WESTERGO F1 - Mid-Fryslan/Jansma Burdaard F1
    12:30 uur

31-01-2022 T/M 06-02-2022

  • 12-02
    It Fean/Boelenslaan 1 - WESTERGO 1
    16:20 uur
  • 12-02
    Oerterp/VKC 2 - WESTERGO 2
    18:15 uur
  • 12-02
    WIK '34 2 - WESTERGO 3
    19:30 uur
  • 12-02
    De Waterpoort B1 - WESTERGO B1
    17:00 uur
  • 12-02
    Mid-Fryslan/Jansma Burdaard C2 - WESTERGO C1
    13:15 uur
  • 12-02
    De Waterpoort D2 - WESTERGO D1
    15:00 uur
  • 12-02
    Joure D1 - WESTERGO D2
    10:00 uur
  • 12-02
    De Waterpoort E3 - WESTERGO E1
    13:00 uur
  • 12-02
    Lemmer E1 - WESTERGO E2
    12:25 uur
  • 12-02
    Spannum F1 - WESTERGO F1
    09:15 uur

07-02-2022 T/M 13-02-2022

  • 19-02
    Mid-Fryslan/Jansma Burdaard D2 - WESTERGO D1
    14:45 uur

21-02-2022 T/M 27-02-2022

  • 05-03
    Emmeloord 1 - WESTERGO 1
    15:20 uur
  • 05-03
    Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 6 - WESTERGO 2
    18:20 uur
  • 05-03
    Wordt Kwiek B2 - WESTERGO B1
    10:30 uur
  • 05-03
    Kinea C1 - WESTERGO C1
    14:35 uur
  • 05-03
    WWMD D1 - WESTERGO D1
    09:30 uur
  • 05-03
    Lintjo D1 - WESTERGO D2
    11:00 uur
  • 05-03
    Spannum E1 - WESTERGO E1
    10:10 uur
  • 05-03
    SCO/Motip Dupli E4 - WESTERGO E2
    11:30 uur

28-02-2022 T/M 06-03-2022

  • 12-03
    WESTERGO 1 - Joure 1
    19:30 uur
  • 12-03
    WESTERGO 3 - Joure 4
    18:15 uur
  • 12-03
    WESTERGO A1 - De Hoeve/Forward A2
    17:00 uur
  • 12-03
    WESTERGO B1 - It Fean/Boelenslaan B2
    16:00 uur
  • 12-03
    WESTERGO D1 - Harich D2
    15:00 uur
  • 12-03
    WESTERGO D2 - Wez Warber en Fluch/Leeuwarden D1
    14:00 uur
  • 12-03
    WESTERGO E1 - WWC E2
    13:00 uur
  • 12-03
    WESTERGO E2 - Lintjo E3
    12:00 uur
  • 12-03
    WESTERGO F1 - Vlug & Vaardig (G) F1
    12:00 uur

07-03-2022 T/M 13-03-2022

  • 19-03
    Lintjo 1 - WESTERGO 1
    20:15 uur
  • 19-03
    De Pein 2 - WESTERGO 2
    18:20 uur
  • 19-03
    DTG 3 - WESTERGO 3
    17:50 uur
  • 19-03
    Deinum A1 - WESTERGO A1
    13:25 uur
  • 19-03
    SCO/Motip Dupli C2 - WESTERGO C1
    09:30 uur
  • 19-03
    WWC D1 - WESTERGO D1
    10:20 uur
  • 19-03
    LDODK/Rinsma Modeplein D2 - WESTERGO D2
    09:00 uur
  • 19-03
    DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK E2 - WESTERGO E2
    14:00 uur

14-03-2022 T/M 20-03-2022

  • 26-03
    WESTERGO 1 - WWC 1
    19:50 uur
  • 26-03
    WESTERGO 2 - DTL 2
    18:40 uur
  • 26-03
    WESTERGO 3 - Noveas 2
    21:00 uur
  • 26-03
    WESTERGO A1 - LDODK/Rinsma Modeplein A4
    17:30 uur
  • 26-03
    Leonidas/SCO B3 - WESTERGO B1
    12:00 uur
  • 26-03
    Lintjo C1 - WESTERGO C1
    15:00 uur
  • 26-03
    Drachten/Van der Wiel D2 - WESTERGO D2
    14:05 uur
  • 26-03
    Harich E2 - WESTERGO E2
    09:55 uur
  • 26-03
    Wez Warber en Fluch/Leeuwarden F1 - WESTERGO F1
    11:00 uur

21-03-2022 T/M 27-03-2022

  • 02-04
    Pallas '08 1 - WESTERGO 1
    16:20 uur
  • 02-04
    Heerenveen 4 - WESTERGO 2
    19:30 uur
  • 02-04
    Udiros/SCO 5 - WESTERGO 3
    17:00 uur
  • 02-04
    Joure A1 - WESTERGO A1
    11:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO B1 - Drachten/Van der Wiel B3
    14:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO C1 - SIOS/Jumbo Wolvega C2
    13:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO D2 - Harich D1
    12:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO E1 - Mid-Fryslan/Jansma Burdaard E5
    11:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO E2 - SIOS/Jumbo Wolvega E2
    10:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO F1 - WWC F2
    10:00 uur

Hoofdsponsor:

LAATSTE NIEUWS

Coronamaatregelen vanaf 6 november 2021
4 november 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 30 oktober
3 november 2021

Foute Party!
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 23 oktober
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen 16 oktober
22 oktober 2021

SPONSOREN