Programma

21-11-2022 T/M 27-11-2022

  • 03-12
    Lintjo 1 - WESTERGO 1
    20:15 uur
  • 03-12
    Lintjo 2 - WESTERGO 2
    19:00 uur
  • 03-12
    LDODK/Rinsma Modeplein 5 - WESTERGO 3
    12:40 uur
  • 03-12
    DTG B1 - WESTERGO B1
    16:05 uur
  • 03-12
    Harich D2 - WESTERGO D1
    11:55 uur
  • 03-12
    SIOS/Jumbo Wolvega E4 - WESTERGO E1
    10:00 uur
  • 03-12
    Oerterp E1 - WESTERGO E2
    09:00 uur
  • 03-12
    Lintjo F1 - WESTERGO F1
    10:00 uur

28-11-2022 T/M 04-12-2022

  • 10-12
    WIK '34 1 - WESTERGO 1
    18:35 uur
  • 10-12
    Oranje Zwart 3 - WESTERGO 2
    17:20 uur
  • 10-12
    WIK '34 2 - WESTERGO 3
    19:50 uur
  • 10-12
    Wez Handich/DOW/TFS A4 - WESTERGO A1
    15:10 uur
  • 10-12
    WIK '34 B2 - WESTERGO B1
    17:25 uur
  • 10-12
    SCO/European Aerosols D2 - WESTERGO D1
    11:35 uur
  • 10-12
    Heerenveen E3 - WESTERGO E1
    09:00 uur
  • 10-12
    Mid-Fryslan/ReduRisk E3 - WESTERGO E2
    11:00 uur
  • 10-12
    SCO/European Aerosols F1 - WESTERGO F1
    10:30 uur

05-12-2022 T/M 11-12-2022

  • 17-12
    WESTERGO 1 - Harich 1
    20:05 uur
  • 17-12
    WESTERGO 2 - Mid-Fryslan/ReduRisk 6
    18:55 uur
  • 17-12
    WESTERGO 3 - WWC 3
    17:45 uur
  • 17-12
    WESTERGO A1 - Deinum A1
    16:30 uur
  • 17-12
    WESTERGO B1 - Harich B1
    15:30 uur
  • 17-12
    WESTERGO C1 - Spannum C1
    14:30 uur
  • 17-12
    WESTERGO D1 - Mid-Fryslan/ReduRisk D3
    13:30 uur
  • 17-12
    WESTERGO E1 - Harich E2
    11:30 uur
  • 17-12
    WESTERGO E2 - Drachten/Van der Wiel E4
    12:30 uur
  • 17-12
    WESTERGO F1 - WWC F1
    11:30 uur

02-01-2023 T/M 08-01-2023

  • 07-01
    WESTERGO 3 - De Granaet 3
    15:10 uur
  • 07-01
    WESTERGO A1 - Joure A1
    14:00 uur
  • 07-01
    WESTERGO B1 - DTG B1
    13:00 uur
  • 07-01
    WESTERGO D1 - Harich D2
    12:00 uur

09-01-2023 T/M 15-01-2023

  • 14-01
    Leonidas 1 - WESTERGO 1
    14:50 uur
  • 14-01
    Rood-Wit 3 - WESTERGO 2
    16:10 uur
  • 14-01
    MN en W 2 - WESTERGO 3
    13:10 uur
  • 14-01
    MN en W A1 - WESTERGO A1
    12:00 uur
  • 14-01
    Leonidas/SCO B2 - WESTERGO B1
    12:30 uur
  • 14-01
    Leonidas D1 - WESTERGO D1
    10:25 uur
  • 14-01
    Wordt Kwiek E1 - WESTERGO E2
    09:00 uur
  • 14-01
    Heerenveen F1 - WESTERGO F1
    09:00 uur

16-01-2023 T/M 22-01-2023

  • 21-01
    Lemmer 1 - WESTERGO 1
    17:10 uur
  • 21-01
    Udiros 3 - WESTERGO 2
    15:00 uur
  • 21-01
    Spannum 2 - WESTERGO 3
    11:35 uur
  • 21-01
    Joure A1 - WESTERGO A1
    11:00 uur
  • 21-01
    Lemmer B1 - WESTERGO B1
    14:45 uur
  • 21-01
    Pallas '08 C2 - WESTERGO C1
    13:00 uur
  • 21-01
    Lemmer D1 - WESTERGO D1
    13:45 uur
  • 21-01
    LDODK/Rinsma Modeplein E2 - WESTERGO E1
    10:00 uur
  • 21-01
    Lintjo E4 - WESTERGO E2
    10:00 uur

23-01-2023 T/M 29-01-2023

  • 28-01
    WESTERGO 1 - De Waterpoort 1
    20:20 uur
  • 28-01
    WESTERGO 2 - De Waterpoort 2
    19:10 uur
  • 28-01
    WWC 3 - WESTERGO 3
    13:25 uur
  • 28-01
    WESTERGO A1 - De Waterpoort A1
    18:00 uur
  • 28-01
    WESTERGO B1 - LDODK/Rinsma Modeplein B2
    17:00 uur
  • 28-01
    WESTERGO C1 - Pallas '08 C2
    16:00 uur
  • 28-01
    WESTERGO E2 - De Waterpoort E3
    15:00 uur
  • 28-01
    WESTERGO F1 - De Waterpoort F1
    15:00 uur

30-01-2023 T/M 05-02-2023

  • 04-02
    Noveas 1 - WESTERGO 1
    20:15 uur
  • 04-02
    Leeuwarden A1 - WESTERGO A1
    14:00 uur
  • 04-02
    Wez Warber en Fluch C2 - WESTERGO C1
    12:00 uur
  • 04-02
    SIOS/Jumbo Wolvega D2 - WESTERGO D1
    12:10 uur
  • 04-02
    Mid-Fryslan/ReduRisk E4 - WESTERGO E1
    11:00 uur
  • 04-02
    Mid-Fryslan/ReduRisk F1 - WESTERGO F1
    11:10 uur

06-02-2023 T/M 12-02-2023

  • 11-02
    WESTERGO 1 - Lintjo 1
    19:10 uur
  • 11-02
    WESTERGO 2 - Lintjo 2
    18:00 uur
  • 11-02
    WESTERGO 3 - LDODK/Rinsma Modeplein 5
    20:20 uur
  • 11-02
    WESTERGO E1 - SIOS/Jumbo Wolvega E4
    17:00 uur
  • 11-02
    WESTERGO E2 - Oerterp E1
    17:00 uur
  • 11-02
    WESTERGO F1 - Lintjo F1
    17:00 uur

13-02-2023 T/M 19-02-2023

  • 18-02
    WESTERGO 1 - WIK '34 1
    18:50 uur
  • 18-02
    WESTERGO 2 - Oranje Zwart 3
    17:40 uur
  • 18-02
    WESTERGO 3 - WIK '34 2
    20:00 uur
  • 18-02
    WESTERGO A1 - Wez Handich/DOW/TFS A4
    16:30 uur
  • 18-02
    WESTERGO B1 - WIK '34 B2
    15:30 uur
  • 18-02
    WESTERGO C1 - Mid-Fryslan/ReduRisk C3
    14:30 uur
  • 18-02
    WESTERGO D1 - SCO/European Aerosols D2
    13:30 uur
  • 18-02
    WESTERGO E1 - Heerenveen E3
    12:30 uur
  • 18-02
    WESTERGO E2 - Mid-Fryslan/ReduRisk E3
    12:30 uur
  • 18-02
    WESTERGO F1 - SCO/European Aerosols F1
    12:30 uur

20-02-2023 T/M 26-02-2023

  • 25-02
    WESTERGO B1 - Lemmer B1
    12:05 uur
  • 25-02
    WESTERGO C1 - De Waterpoort C1
    11:05 uur
  • 25-02
    WESTERGO D1 - Lemmer D1
    10:05 uur
  • 25-02
    Mid-Fryslan/ReduRisk E2 - WESTERGO E1
    09:10 uur

27-02-2023 T/M 05-03-2023

  • 04-03
    Mid-Fryslan/ReduRisk C3 - WESTERGO C1
    11:20 uur

06-03-2023 T/M 12-03-2023

  • 11-03
    Harich 1 - WESTERGO 1
    19:05 uur
  • 11-03
    Mid-Fryslan/ReduRisk 6 - WESTERGO 2
    16:05 uur
  • 11-03
    Deinum A1 - WESTERGO A1
    11:00 uur
  • 11-03
    Harich B1 - WESTERGO B1
    14:30 uur
  • 11-03
    Spannum C1 - WESTERGO C1
    10:15 uur
  • 11-03
    Mid-Fryslan/ReduRisk D3 - WESTERGO D1
    13:05 uur
  • 11-03
    Harich E2 - WESTERGO E1
    11:30 uur
  • 11-03
    Drachten/Van der Wiel E4 - WESTERGO E2
    12:10 uur
  • 11-03
    WWC F1 - WESTERGO F1
    09:15 uur

13-03-2023 T/M 19-03-2023

  • 18-03
    WESTERGO 1 - Leonidas 1
    19:20 uur
  • 18-03
    WESTERGO 2 - Rood-Wit 3
    18:10 uur
  • 18-03
    WESTERGO 3 - MN en W 2
    20:30 uur
  • 18-03
    WESTERGO A1 - MN en W A1
    17:00 uur
  • 18-03
    WESTERGO B1 - Leonidas/SCO B2
    16:00 uur
  • 18-03
    WESTERGO C1 - WWC C1
    15:00 uur
  • 18-03
    WESTERGO D1 - Leonidas D1
    14:00 uur
  • 18-03
    WESTERGO E1 - Mid-Fryslan/ReduRisk E2
    12:00 uur
  • 18-03
    WESTERGO E2 - Wordt Kwiek E1
    13:00 uur
  • 18-03
    WESTERGO F1 - Heerenveen F1
    12:00 uur

20-03-2023 T/M 26-03-2023

  • 25-03
    WESTERGO 1 - Lemmer 1
    19:10 uur
  • 25-03
    WESTERGO 2 - Udiros 3
    18:00 uur
  • 25-03
    WWC C1 - WESTERGO C1
    14:00 uur
  • 25-03
    WESTERGO E1 - LDODK/Rinsma Modeplein E2
    17:00 uur
  • 25-03
    WESTERGO E2 - Lintjo E4
    17:00 uur

27-03-2023 T/M 02-04-2023

  • 01-04
    De Waterpoort 1 - WESTERGO 1
    19:30 uur
  • 01-04
    De Waterpoort 2 - WESTERGO 2
    18:10 uur
  • 01-04
    De Granaet 3 - WESTERGO 3
    17:45 uur
  • 01-04
    De Waterpoort A1 - WESTERGO A1
    16:45 uur
  • 01-04
    LDODK/Rinsma Modeplein B2 - WESTERGO B1
    10:30 uur
  • 01-04
    De Waterpoort C1 - WESTERGO C1
    15:45 uur
  • 01-04
    De Waterpoort E3 - WESTERGO E2
    12:45 uur
  • 01-04
    De Waterpoort F1 - WESTERGO F1
    12:45 uur
SPONSOREN