WESTERGO 2

STAND WESTERGO 2
  • #
    TEAM
    GS   PT
  • 1
    CSL 4
    2    4
  • 2
    DTL 2
    2    4
  • 3
    De Pein 2
    2    4
  • 4
    Westergo 2
    2    4
  • 5
    Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 5
    2    0
  • 6
    Pallas '08 3
    2    0
  • 7
    Wez Warber en Fluch 2
    2    0
  • 8
    Wez Handich/Dow 5
    2    0
LAATSTE UITSLAGEN
  • 27-11
    CSL 5 - WESTERGO 2
    27-15
  • 30-10
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD 5 - WESTERGO 2
    6-11
  • 23-10
    WESTERGO 2 - CSL 4
    10-21
  • 16-10
    DTL 2 - WESTERGO 2
    22-13
  • 09-10
    WESTERGO 2 - DE PEIN 2
    5-15
  • 02-10
    WEZ HANDICH/DOW/TFS 5 - WESTERGO 2
    20-17
  • 25-09
    WESTERGO 2 - WEZ WARBER EN FLUCH 2
    14-15
  • 18-09
    PALLAS '08 3 - WESTERGO 2
    9-12
  • 11-09
    WESTERGO 2 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD 5
    10-9
  • 10-10
    WESTERGO 2 - SDO (W) 2
    10-13
  • 03-10
    WESTERGO 2 - JUVENTA 3
    16-11
  • 26-09
    BLAUW ZWART 2 - WESTERGO 2
    13-13
  • 19-09
    KIOS '45 2 - WESTERGO 2
    15-13
  • 12-09
    WESTERGO 2 - LEMMER 2
    4-13
  • 05-09
    HEERENVEEN 4 - WESTERGO 2
    10-15
  • 07-03
    JOURE 2 - WESTERGO 2
    22-6
  • 11-02
    WESTERGO 2 - DTG 2
    4-15
  • 08-02
    VZK/DONKERBROEK 2 - WESTERGO 2
    15-10
  • 01-02
    WESTERGO 2 - DTL 2
    8-17
  • 25-01
    WESTERGO 2 - DE WALDEN 5
    14-19
  • 18-01
    NQL 2 - WESTERGO 2
    15-13
  • 14-12
    WESTERGO 2 - JOURE 2
    11-24
  • 07-12
    DTG 2 - WESTERGO 2
    27-11
  • 30-11
    WESTERGO 2 - VZK/DONKERBROEK 2
    17-12
  • 23-11
    DTL 2 - WESTERGO 2
    12-10
  • 26-10
    SPARTA (ZW) 4 - WESTERGO 2
    12-6
  • 19-10
    SDO (W) 2 - WESTERGO 2
    11-12
  • 05-10
    WWC 2 - WESTERGO 2
    13-9
  • 28-09
    WESTERGO 2 - JUVENTA 4
    6-11
  • 21-09
    WESTERGO 2 - ZWART WIT 3
    12-7
  • 14-09
    KVZ 4 - WESTERGO 2
    11-8
  • 07-09
    WESTERGO 2 - SPARTA (ZW) 4
    4-16
  • 15-06
    WESTERGO 2 - IT FEAN/BOELENSLAAN 2
    14-12
  • 08-06
    WESTERGO 2 - TFS/DE PEIN 3
    12-12
  • 01-06
    DTL 2 - WESTERGO 2
    15-10
  • 25-05
    DWA/ARGO 3 - WESTERGO 2
    17-14
  • 11-05
    WESTERGO 2 - WWC 2
    9-13
  • 20-04
    INVICTA/FRIGRO 3 - WESTERGO 2
    16-5
PROGRAMMA
  • 04-12
    WESTERGO 2 - OERTERP/VKC 2
    18:00 uur
  • 11-12
    WESTERGO 2 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD 6
    17:45 uur
  • 15-01
    WESTERGO 2 - DE PEIN 2
    16:45 uur
  • 22-01
    DTL 2 - WESTERGO 2
    18:30 uur
  • 29-01
    WESTERGO 2 - HEERENVEEN 4
    18:40 uur
  • 05-02
    WESTERGO 2 - CSL 5
    16:45 uur
  • 12-02
    OERTERP/VKC 2 - WESTERGO 2
    18:15 uur
  • 05-03
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD 6 - WESTERGO 2
    18:20 uur
  • 19-03
    DE PEIN 2 - WESTERGO 2
    18:20 uur
  • 26-03
    WESTERGO 2 - DTL 2
    18:40 uur
  • 02-04
    HEERENVEEN 4 - WESTERGO 2
    19:30 uur

Hoofdsponsor:

LAATSTE NIEUWS

Coronamaatregelen vanaf 6 november 2021
4 november 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 30 oktober
3 november 2021

Foute Party!
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 23 oktober
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen 16 oktober
22 oktober 2021

SPONSOREN