WESTERGO B1

STAND WESTERGO B1
  • #
    TEAM
    GS   PT
  • 1
    Lintjo B1
    2    4
  • 2
    Kinea B1
    2    2
  • 3
    Westergo B1
    1    0
  • 4
    SIOS B2
    1    0
LAATSTE UITSLAGEN
  • 27-11
    IT FEAN/BOELENSLAAN B2 - WESTERGO B1
    6-9
  • 15-10
    LINTJO B1 - WESTERGO B1
    6-3
  • 09-10
    SIOS/JUMBO WOLVEGA B2 - WESTERGO B1
    6-7
  • 02-10
    WESTERGO B1 - KINEA B1
    8-7
  • 28-09
    WESTERGO B1 - SIOS/JUMBO WOLVEGA B2
    8-6
  • 25-09
    WESTERGO B1 - LINTJO B1
    2-7
  • 11-09
    KINEA B1 - WESTERGO B1
    13-5
  • 10-10
    WESTERGO B1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD B3
    1-14
  • 03-10
    UDIROS B1 - WESTERGO B1
    5-6
  • 26-09
    WESTERGO B1 - LEMMER B1
    3-3
  • 19-09
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD B3 - WESTERGO B1
    19-2
  • 12-09
    WESTERGO B1 - UDIROS B1
    7-5
  • 05-09
    LEMMER B1 - WESTERGO B1
    7-5
  • 29-02
    DEINUM B1 - WESTERGO B1
    11-3
  • 15-02
    WESTERGO B1 - LDODK/RINSMA MODEPLEIN B4
    4-6
  • 01-02
    DE WATERPOORT B1 - WESTERGO B1
    12-3
  • 25-01
    SCO B2 - WESTERGO B1
    3-5
  • 18-01
    WESTERGO B1 - WORDT KWIEK B2
    3-3
  • 14-12
    PALLAS '08 B1 - WESTERGO B1
    4-8
  • 07-12
    WESTERGO B1 - DEINUM B1
    0-4
  • 30-11
    LDODK/RINSMA MODEPLEIN B4 - WESTERGO B1
    11-1
  • 23-11
    WESTERGO B1 - DE WATERPOORT B1
    6-8
  • 19-10
    WESTERGO B1 - PALLAS '08 B1
    2-10
  • 05-10
    WESTERGO B1 - CSL B2
    2-8
  • 21-09
    PALLAS '08 B1 - WESTERGO B1
    3-4
  • 14-09
    WESTERGO B1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD B3
    3-7
  • 07-09
    CSL B2 - WESTERGO B1
    10-4
  • 11-06
    WESTERGO B1 - DE PEIN B1
    5-5
  • 01-06
    KINEA B1 - WESTERGO B1
    6-4
  • 25-05
    WESTERGO B1 - UDIROS B1
    9-9
  • 18-05
    UDIROS B1 - WESTERGO B1
    15-4
  • 11-05
    DE PEIN B1 - WESTERGO B1
    14-6
  • 20-04
    WESTERGO B1 - KINEA B1
    8-13
PROGRAMMA
  • 04-12
    WESTERGO B1 - DE WATERPOORT B1
    17:00 uur
  • 11-12
    WESTERGO B1 - WORDT KWIEK B2
    15:30 uur
  • 22-01
    WESTERGO B1 - LEONIDAS/SCO B3
    14:00 uur
  • 29-01
    DRACHTEN/VAN DER WIEL B3 - WESTERGO B1
    14:00 uur
  • 12-02
    DE WATERPOORT B1 - WESTERGO B1
    17:00 uur
  • 05-03
    WORDT KWIEK B2 - WESTERGO B1
    10:30 uur
  • 12-03
    WESTERGO B1 - IT FEAN/BOELENSLAAN B2
    16:00 uur
  • 26-03
    LEONIDAS/SCO B3 - WESTERGO B1
    12:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO B1 - DRACHTEN/VAN DER WIEL B3
    14:00 uur

Hoofdsponsor:

LAATSTE NIEUWS

Coronamaatregelen vanaf 6 november 2021
4 november 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 30 oktober
3 november 2021

Foute Party!
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 23 oktober
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen 16 oktober
22 oktober 2021

SPONSOREN