WESTERGO C1

STAND WESTERGO C1
  • #
    TEAM
    GS   PT
  • 1
    Kinea C1
    2    4
  • 2
    Mid-Fryslân | Jansma Burdaard C2
    2    2
  • 3
    Westergo C1
    2    2
  • 4
    Wordt Kwiek C1
    2    0
LAATSTE UITSLAGEN
  • 27-11
    LDODK/RINSMA MODEPLEIN C2 - WESTERGO C1
    11-4
  • 16-10
    WESTERGO C1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD C2
    0-5
  • 09-10
    WORDT KWIEK/WWMD C1 - WESTERGO C1
    1-3
  • 02-10
    WESTERGO C1 - KINEA C1
    6-1
  • 29-09
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD C2 - WESTERGO C1
    7-0
  • 18-09
    WESTERGO C1 - WORDT KWIEK/WWMD C1
    8-6
  • 11-09
    KINEA C1 - WESTERGO C1
    8-4
  • 10-10
    WESTERGO C1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD C2
    7-2
  • 03-10
    HEERENVEEN C2 - WESTERGO C1
    5-3
  • 26-09
    WESTERGO C1 - WEZ WARBER EN FLUCH/LEEUWARDEN C2
    8-0
  • 19-09
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD C2 - WESTERGO C1
    1-5
  • 12-09
    WESTERGO C1 - HEERENVEEN C2
    4-3
  • 05-09
    WEZ WARBER EN FLUCH/LEEUWARDEN C2 - WESTERGO C1
    1-11
  • 29-02
    FLAMINGO'S C1 - WESTERGO C1
    12-6
  • 22-02
    DE WALDEN C2 - WESTERGO C1
    7-6
  • 15-02
    WESTERGO C1 - DE GRANAET C1
    3-6
  • 13-02
    WESTERGO C1 - OKO/BIES C2
    6-6
  • 18-01
    WESTERGO C1 - IT FEAN/BOELENSLAAN C1
    7-5
  • 11-01
    WESTERGO C1 - OKO/BIES C2
    5-1
  • 14-12
    DTS (S) C1 - WESTERGO C1
    6-8
  • 07-12
    WESTERGO C1 - FLAMINGO'S C1
    6-5
  • 30-11
    DE GRANAET C1 - WESTERGO C1
    8-1
  • 23-11
    WESTERGO C1 - DTS (S) C1
    13-4
  • 08-10
    KINEA C1 - WESTERGO C1
    15-2
  • 05-10
    WESTERGO C1 - DTG C1
    8-6
  • 28-09
    WESTERGO C1 - EMMELOORD C1
    5-4
  • 21-09
    EMMELOORD C1 - WESTERGO C1
    9-3
  • 14-09
    WESTERGO C1 - KINEA C1
    3-10
  • 07-09
    DTG C1 - WESTERGO C1
    5-3
  • 15-06
    DTG C1 - WESTERGO C1
    8-7
  • 01-06
    WESTERGO C1 - DE HOEVE/FORWARD C1
    3-8
  • 18-05
    LDODK/RINSMA MODEPLEIN C4 - WESTERGO C1
    5-11
  • 16-05
    WESTERGO C1 - KINEA C1
    4-3
  • 11-05
    HARICH C1 - WESTERGO C1
    9-3
  • 13-04
    WESTERGO C1 - LEMMER C2
    5-8
PROGRAMMA
  • 04-12
    WESTERGO C1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD C2
    16:00 uur
  • 11-12
    WESTERGO C1 - KINEA C1
    14:30 uur
  • 15-01
    WESTERGO C1 - SCO/MOTIP DUPLI C2
    14:30 uur
  • 22-01
    WESTERGO C1 - LINTJO C1
    13:00 uur
  • 29-01
    SIOS/JUMBO WOLVEGA C2 - WESTERGO C1
    13:30 uur
  • 05-02
    WESTERGO C1 - LDODK/RINSMA MODEPLEIN C2
    14:30 uur
  • 12-02
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD C2 - WESTERGO C1
    13:15 uur
  • 05-03
    KINEA C1 - WESTERGO C1
    14:35 uur
  • 19-03
    SCO/MOTIP DUPLI C2 - WESTERGO C1
    09:30 uur
  • 26-03
    LINTJO C1 - WESTERGO C1
    15:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO C1 - SIOS/JUMBO WOLVEGA C2
    13:00 uur

Hoofdsponsor:

LAATSTE NIEUWS

Coronamaatregelen vanaf 6 november 2021
4 november 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 30 oktober
3 november 2021

Foute Party!
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 23 oktober
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen 16 oktober
22 oktober 2021

SPONSOREN