WESTERGO E1

STAND WESTERGO E1
  • #
    TEAM
    GS   PT
  • 1
    Harich E2
    2    4
  • 2
    Lemmer E1
    2    2
  • 3
    SCO E3
    2    2
  • 4
    Westergo E1
    2    0
LAATSTE UITSLAGEN
  • 27-11
    SCO/MOTIP DUPLI E3 - WESTERGO E1
    4-3
  • 16-10
    SCO E3 - WESTERGO E1
    4-3
  • 09-10
    LEMMER E1 - WESTERGO E1
    1-0
  • 02-10
    WESTERGO E1 - HARICH E2
    2-2
  • 25-09
    WESTERGO E1 - SCO/MOTIP DUPLI E3
    3-2
  • 18-09
    WESTERGO E1 - LEMMER E1
    2-3
  • 11-09
    HARICH E2 - WESTERGO E1
    7-4
  • 10-10
    WESTERGO E1 - DE WATERPOORT E3
    7-3
  • 03-10
    WESTERGO E1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1
    6-2
  • 26-09
    DEINUM E1 - WESTERGO E1
    14-0
  • 19-09
    DE WATERPOORT E3 - WESTERGO E1
    2-9
  • 12-09
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1 - WESTERGO E1
    9-1
  • 05-09
    WESTERGO E1 - DEINUM E1
    2-7
  • 29-02
    HEERENVEEN E2 - WESTERGO E1
    4-6
  • 15-02
    WESTERGO E1 - CSL E2
    3-3
  • 01-02
    WWMD E1 - WESTERGO E1
    9-6
  • 25-01
    WEZ HANDICH E1 - WESTERGO E1
    3-13
  • 18-01
    WESTERGO E1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1
    14-2
  • 11-01
    WESTERGO E1 - DE PEIN E1
    13-5
  • 07-12
    WESTERGO E1 - HEERENVEEN E2
    4-12
  • 30-11
    CSL E2 - WESTERGO E1
    4-17
  • 23-11
    WESTERGO E1 - WWMD E1
    16-8
  • 05-10
    SCO E3 - WESTERGO E1
    2-13
  • 28-09
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1 - WESTERGO E1
    1-6
  • 21-09
    WESTERGO E1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1
    10-1
  • 14-09
    LEMMER E1 - WESTERGO E1
    7-7
  • 07-09
    WESTERGO E1 - SCO E3
    6-1
  • 15-06
    HARICH E1 - WESTERGO E1
    29-1
  • 01-06
    WESTERGO E1 - LDODK/RINSMA MODEPLEIN E2
    0-25
  • 25-05
    WESTERGO E1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1
    1-12
  • 18-05
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E1 - WESTERGO E1
    16-0
  • 11-05
    WESTERGO E1 - HARICH E1
    1-15
  • 20-04
    LDODK/RINSMA MODEPLEIN E2 - WESTERGO E1
    8-2
PROGRAMMA
  • 04-12
    WESTERGO E1 - DE WATERPOORT E3
    13:00 uur
  • 11-12
    WESTERGO E1 - SPANNUM E1
    11:30 uur
  • 18-12
    WWC E2 - WESTERGO E1
    13:15 uur
  • 29-01
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E5 - WESTERGO E1
    11:10 uur
  • 05-02
    WESTERGO E1 - SCO/MOTIP DUPLI E3
    12:30 uur
  • 12-02
    DE WATERPOORT E3 - WESTERGO E1
    13:00 uur
  • 05-03
    SPANNUM E1 - WESTERGO E1
    10:10 uur
  • 12-03
    WESTERGO E1 - WWC E2
    13:00 uur
  • 02-04
    WESTERGO E1 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E5
    11:00 uur

Hoofdsponsor:

LAATSTE NIEUWS

Coronamaatregelen vanaf 6 november 2021
4 november 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 30 oktober
3 november 2021

Foute Party!
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 23 oktober
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen 16 oktober
22 oktober 2021

SPONSOREN