WESTERGO E2

STAND WESTERGO E2
  • #
    TEAM
    GS   PT
  • 1
    Mid-Fryslân | Jansma Burdaard E2
    2    4
  • 2
    De Waterpoort E2
    1    1
  • 3
    Heerenveen E3
    2    1
  • 4
    Westergo E2
    1    0
LAATSTE UITSLAGEN
  • 16-10
    HEERENVEEN E3 - WESTERGO E2
    13-1
  • 09-10
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E2 - WESTERGO E2
    33-2
  • 02-10
    WESTERGO E2 - DE WATERPOORT E2
    0-10
  • 25-09
    WESTERGO E2 - HEERENVEEN E3
    1-13
  • 21-09
    DE WATERPOORT E2 - WESTERGO E2
    23-0
  • 18-09
    WESTERGO E2 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E2
    0-25
  • 07-03
    WESTERGO E2 - HARICH E1
    7-12
  • 15-02
    WESTERGO E2 - DTG E1
    10-3
  • 01-02
    DE WATERPOORT E3 - WESTERGO E2
    13-1
  • 25-01
    SPANNUM E2 - WESTERGO E2
    9-2
  • 18-01
    WESTERGO E2 - HEERENVEEN E4
    6-3
  • 11-01
    WESTERGO E2 - KINEA E2
    6-6
  • 14-12
    HARICH E1 - WESTERGO E2
    7-5
  • 30-11
    DTG E1 - WESTERGO E2
    1-10
  • 23-11
    WESTERGO E2 - DE WATERPOORT E3
    3-8
  • 05-10
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E4 - WESTERGO E2
    7-1
  • 28-09
    LDODK/RINSMA MODEPLEIN E3 - WESTERGO E2
    3-3
  • 21-09
    WESTERGO E2 - LDODK/RINSMA MODEPLEIN E3
    5-3
  • 14-09
    WWC E3 - WESTERGO E2
    2-2
  • 07-09
    WESTERGO E2 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E4
    3-10
  • 15-06
    WWC E1 - WESTERGO E2
    12-1
  • 05-06
    HARICH E2 - WESTERGO E2
    4-1
  • 01-06
    WESTERGO E2 - MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E3
    8-3
  • 18-05
    WESTERGO E2 - HARICH E2
    4-9
  • 11-05
    WESTERGO E2 - WWC E1
    3-3
  • 04-05
    MID-FRYSLAN/JANSMA BURDAARD E3 - WESTERGO E2
    1-5
PROGRAMMA
  • 04-12
    WESTERGO E2 - LEMMER E1
    12:00 uur
  • 11-12
    WESTERGO E2 - SCO/MOTIP DUPLI E4
    10:30 uur
  • 18-12
    LINTJO E3 - WESTERGO E2
    10:00 uur
  • 15-01
    WESTERGO E2 - DIO/DONKERBROEK/ODIS/VZK E2
    11:30 uur
  • 22-01
    WESTERGO E2 - HARICH E2
    10:00 uur
  • 29-01
    SIOS/JUMBO WOLVEGA E2 - WESTERGO E2
    10:30 uur
  • 12-02
    LEMMER E1 - WESTERGO E2
    12:25 uur
  • 05-03
    SCO/MOTIP DUPLI E4 - WESTERGO E2
    11:30 uur
  • 12-03
    WESTERGO E2 - LINTJO E3
    12:00 uur
  • 19-03
    DIO/DONKERBROEK/ODIS/VZK E2 - WESTERGO E2
    14:00 uur
  • 26-03
    HARICH E2 - WESTERGO E2
    09:55 uur
  • 02-04
    WESTERGO E2 - SIOS/JUMBO WOLVEGA E2
    10:00 uur

Hoofdsponsor:

LAATSTE NIEUWS

Coronamaatregelen vanaf 6 november 2021
4 november 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 30 oktober
3 november 2021

Foute Party!
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen zaterdag 23 oktober
26 oktober 2021

Wedstrijdverslagen 16 oktober
22 oktober 2021

SPONSOREN